MÖBLER / Soffor / Soffa 11154666
nr 1115 4666
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Soffa, Carl Malmsten (1888-1972), Hemmakväll, längd: 210 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 juni 2017
kl 20:35:35
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)